header1399

×

پیام

PLG_KUNENADISCUSS_DEPENDENCY_FAIL

با حضور مسئولین استانی؛ آیین افتتاح مدرسه مسعود باقری و سالن ورزشی طراوت شاهین شهر اصفهان برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان اصفهان در روز یکشنبه 21 مهر ماه آیین افتتاح مدرسه خیر ساز مسعود باقری باغبادرانی و سالن ورزشی طراوت شاهین شهر اصفهان با حضور مهندس سید مهدی میربد مدیر کل نوسازی مدارس استان ، محمد اعتدادی مدیر کل آموزش و پرورش استان و جمعی از مسئولین و خیرین مدرسه ساز برگزار شد.

  سالن ورزشی طراوت با زیر بنای 1110 متر مربع در زمینی به مساحت 2380 متر مربع دارای سالن اصلی ، رختکن، اتاق اداری ، موتورخانه ، آبدارخانه و سرویس بهداشتی است.

  این سالن با مشارکت شرکت پالایش نفت اصفهان واعتبارات دولتی اداره کل نوسازی مدارس استان اصفهان احداث و تحویل آموزش و پرورش شده است.

  در ادامه برنامه آیین افتتاح مدرسه مسعود باقری باغبادرانی با حضور پرشور دانش آموزان در مدرسه برگزار شد .

   این خیر نیک اندیش در این مراسم عنوان کرد؛

“اگر برای شما امروز مهر آغاز شده است برای من سالهاست  مهر شروع و گذشته است و آن هم مهری است که از شما در دل من نشسته است و پاسخ این مهر احداث این مدرسه است.

شما اگر در مسیر هدف داشته باشید مطمئن باشید به هدف می رسید. در کشور ما بسیاری افراد توانمند را داریم در این کشور خانم مریم میرزا خانی را داشتیم که خداوند به او  40 سال بیشتر عمرنداد و او باعث غرور و افتخار ما ایرانیان شد و هر کدام از شما میتوانید یک مریم میرزاخانی دیگر باشید. وی در پایان سخنرانی خود از دانش آموزان خواست تا در نگهداری مدرسه کوشا باشند.”

این واحد آموزشی با زیر بنای 2016 متر مربع در زمینی به مساحت 2300 متر مربع دارای 15 باب کلاس درس ، 4 باب اتاق اداری ، سمعی و بصری ، کارگاه،سالن آزمایشگاه و یک باب سالن اجتماعات است.

این پروژه با مشارکت خیر مدرسه ساز ،آقای مسعود باقری باغبادرانی و اعتبارات دولتی اداره کل نوسازی مدارس استان اصفهان احداث شده است.

آخرین به روز رسانی سایت

«
»

آدرس بر روی نقشه

 

آمار بازدید

امروزامروز509
دیروزدیروز1112
هفته جاریهفته جاری10111
ماه جاریماه جاری24627
کل بازدیدکل بازدید770596

اطلاعات تماس

اصفهان ، خیابان باغ گلدسته ، روبروی بازار هنر ، اداره کل نوسازی مدارس استان اصفهان
031-32222889
031-32223092
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید